הבדלים בין חברות אבטחה לחברות שמירה

חשוב לדעת, שיש הבדל משמעותי בין חברות אבטחה לחברות שמירה, למרות שזה נשמע די דומה. קודם כל, בו נדבר על משימות של מאבטחים \ שומרים. למרות שנראה לנו שאין שום הבדל בין תפקידם, ההבדל קיים, וקודם כל מבחינת הכשרה מקצועית ועלות השירותים. מבחינת החוק, כל מה שצריך שומר, זה להיות בעל רישיון לנשיאת נשק (בשביל זה הוא יצטרך לעבור מטווח ירי) ובדרך כלל, לבוש מדים של חברת שמירה. מאבטח לעומת זאת, חייב לסיים בהצלחה קורס מאבטחים ולפעמים קורסים נוספים (תלוי ממקום האבטחה).

לפעמים, אפשר לראות שירותים דומים שמציאות חברות אבטחה וחברות שמירה, כל זה בגלל שתחום מאוד קרוב ובעלי החברות בעצמם מתבלבלים בשמות ושירותים שהם נותנים ללקוח. אז בו נעשה קודם כל סדר בראש ואז נבין בעצמינו מה הוא ההבדל ולמה חשוב להבדיל בין שירותי אבטחה לשירותי שמירה.

כאשר מדברים על שומרים הכוונה היא קודם כל לשמירה על הסדר במקום מסוים, על מניעת גניבות פנימיות וחיצוניות, ועל בדיקות תקינות כלליות. יתר מזה, שומר לא תמיד חייב להיות עם נשק. מאבטחים לעומת זאת, עוסקים יותר באבטחת מקום ואנשים שנמצאים בו. מדובר על אבטחה פיסית מפני גורמים חיצוניים, הגנה על אנשים ומניעת נזקים מגורמים עוינים לרכוש של בעלי המקום מסיבות שונות. לכן קיים גם הבדל באיכות ומקצועיות של כוח אדם.

ניתן גם לפגוש חברות שמציאות גם שירותי אבטחה וגם שירותי שמירה. בדרך כלל זה חברות בינוניות או גדולות שיש להם מספר גדול של עובדים. במקרה כזה חשוב להסדיר מראש עם בעלי החברה מה אתם צריכים ולדרוש מחברת אבטחה שירותים שמתאימים לכם. כמובן, שסוג השירות שתבחרו תשפיע על מחירים של שירותי אבטחה או שמירה. ברוב המקרים, שירותי אבטחה יעלו לכם יותר בגלל הוצאות על הכשרת המאבטחים והעברת קורסים מקצועיים.

חברת אבטחה ספיישל סיקיוריטי מציע שירותי אבטחה מקצועיים ולוקחת אחריות על אבטחת מקום על ידי צוותים מקצועיים של מאבטחים שסיימו קורס מאבטחים וקורסי אבטחה אחרים.

פרטים ליצירת קשר

דואר אלקטרוני:

info@special-security.co.il

טלפון: 03-6006050 

אבטחה ייחודית

שירותי שמירה מיוחדים לחתונות.

חברת אבטחה ספיישל סיקוריטי שומרת על המקום הראשון בארץ באבטחת חתונות. אנו יודעים לעשות את זה הכי מקצועי, לכן לקוחות שלנו מביאים את החברים שלהם, מתוך שביעות רצון.

Arthur Jones Jersey DeVante Parker Jersey Alex Boone Jersey Danny Amendola Jersey Delvin Breaux Jersey Janoris Jenkins Jersey Darrelle Revis Jersey Bruce Irvin Jersey